Prodej, montáže a servis anténní a satelitní techniky

  • Opravy antén a rozvodů pro individuální příjem pozemního DVB-T vysílání
  • Prodej set-top-boxů a dalšího zařízení včetně instalace
  • Prodej, montáže a opravy satelitů
  • Krátké lhůty montáží, oprav nebo kompletní dodávky zařízení včetně instalace
  • Při všech poskytovaných službách jsou používány pouze kvalitní komponenty které se v praxi osvědčily svou spolehlivostí a dlouhou životností. Záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka
  • Navrhnu a dodám zařízení přesně odpovídající požadavkům zákazníka. Prohlídka na místě a vypracování cenové nabídky zdarma.

Řešíte problém digitalizace, nemáte dostatečný signál pro příjem pozemního vysílání nebo chcete přijímat zdarma více programů? Optimálním řešením je příjem digitální televize SKYLINK ze satelitu. V základním bezplatném balíčku GRATIS je k dispozici přes 20 českých a slovenských programů a také řada českých a slovenských rozhlasových stanic. Současně máte kdykoliv možnost sami si aktivovat řadu dalších volitelných programů na libovolný počet měsíců dle své volby, jednoduše bez smluv a závazků. Můžete také zdarma přijímat velké množství zahraničních programů a to vše ve špičkové kvalitě.

Nabízím kompletní dodání celého zařízení včetně instalace.

Vypracování cenové nabídky zdarma Záruka 24 měsíců, záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka. Je dodáno kvalitní zařízení odpovídající přesně požadavkům a potřebám zákazníka Bonus od Skylinku: Balíček MULTI + program HBO na 2 měsíce zdarma!

GRATIS, neplacené programy: